AYI | Robot Lawn Mower Extension Cord, 5m | Black
- Код товара: 330889
- EAN: 5060894981279
- MPN: DM2SP0006
7.64€
Без налога: 6.31€
| Производитель | AYI |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Robot Lawn Mower Extension Cord, 5m |
| Цвет товара | Black |
| Gross depth (mm) | 315 мм |
| Gross height (mm) | 103 мм |
| Gross width (mm) | 60 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 42 гр. |
| Plastic (No PET) | 8.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.0019467 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 888 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.412 кг |
| Net weight | 0.362 кг |