Eaton 5P Gen2 UPS | 5P1150IG2 | 1150 VA | 920 W
- Код товара: 461418
- EAN: 3553340710278
- MPN: 5P1150IG2
666.79€
Без налога: 551.07€
| Производитель | Eaton |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 235.00 мм |
| Gross height (mm) | 325.00 мм |
| Gross width (mm) | 435.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 400.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.40 кг |
| TI weight (kg) | 10.00 кг |
| Volume (m3) | 0.03 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 26 шт. |
| Gross weight | 12.40 кг |
| Net weight | 11.00 кг |
| Producer product name | 5P1150IG2 |
| Producer product family | 5P Gen2 UPS |
| Вместимость | 920 Вт |
| Топология ИБП | Line-Interactive |
| Емкость | 1150 ВА |
| Размеры (ШхГхВ) | 150 x 345 x 233 мм |
| Особые свойства | Input: C14, Outputs: (8) C13 |