Eaton 3P Ellipse 900 USB DIN | 900 VA | 540 W
- Код товара: 470580
- EAN: 3553340621352
- MPN: 3P900UD
176.50€
Без налога: 145.87€
| Производитель | Eaton |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | 3P Ellipse 900 USB DIN |
| Вместимость | 540 Вт |
| Емкость | 900 ВА |
| Gross depth (mm) | 235.00 мм |
| Gross height (mm) | 263.00 мм |
| Gross width (mm) | 81.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 800.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 200.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.00 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 5.40 кг |
| Net weight | 4.40 кг |
| Гарантия на аккумулятор | 24 мес. |
| Топология ИБП | Off line |