Mamibot | Vacuum Cleaner Flomo I Hepa Filter
- Код товара: 419703
- EAN: 2000001303979
- MPN: Flomo I Hepa Filter
2.00€
Без налога: 1.65€
| Производитель | Mamibot |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 100.00 мм |
| Gross height (mm) | 100.00 мм |
| Gross width (mm) | 100.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 100.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1728 шт. |
| Gross weight | 0.20 кг |
| Net weight | 0.10 кг |
| Producer product name | Vacuum Cleaner Flomo I Hepa Filter |