APC Back-UPS Pro 900 BR900G-GR 540W 900VA 230V | Schneider Electric
- Код товара: 404839
- EAN: 731304286912
- MPN: BR900G-GR
318.47€
Без налога: 263.20€
| Производитель | Schneider Electric |
| Gross depth (mm) | 230.00 мм |
| Gross height (mm) | 340.00 мм |
| Gross width (mm) | 490.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Palette Qty | 23.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 1.21 кг |
| Volume (m3) | 0.04 м³ |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 968 гр. |
| Plastic (No PET) | 242 гр. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| TI weight (kg) | 2.5 кг |
| Gross weight | 12.06 кг |
| Net weight | 10.85 кг |