OnePlus 80W Power Adapter Type-C + Type-A)
- Код товара: 458189
- EAN: 6921815627203
- MPN: 5461100597
44.59€
Без налога: 36.85€
| Производитель | OnePlus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 67.00 мм |
| Gross height (mm) | 100.00 мм |
| Gross width (mm) | 24.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 4566 шт. |
| Gross weight | 0.22 кг |
| Net weight | 0.12 кг |
| Producer product name | 80W Power Adapter Type-C + Type-A) |
| Цвет товара | White |