Motorola 5" Monitor With AI and Stargrip | PIP1710 Connect
- Код товара: 494590
- EAN: 5055374715925
- MPN: 5055374715925
259.53€
Без налога: 214.49€
| Производитель | Motorola |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 162.00 мм |
| Gross height (mm) | 200.00 мм |
| Gross width (mm) | 104.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 328.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 82.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.41 кг |
| TI weight (kg) | 0.40 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 256 шт. |
| Gross weight | 1.22 кг |
| Net weight | 0.81 кг |
| Другие особенности | BeyondCry – cry detect and translation; 5.0” HD touchscreen full color display; Full HD 1080p camera with remote pan, tilt and auto night vision; 4 x digital zoom; Portable monitor with up to 10 hours battery life; Two-way talk; Room temperature monitoring; Extended 300m range; Flexible mounting options |
| Producer product name | PIP1710 Connect |
| Producer product family | 5" Monitor With AI and Stargrip |