Motorola Universal Stargrip
- Код товара: 494744
- EAN: 5055374716229
- MPN: 5055374716229
20.75€
Без налога: 17.15€
| Производитель | Motorola |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 90.00 мм |
| Gross height (mm) | 160.00 мм |
| Gross width (mm) | 90.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 15.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 667 шт. |
| Gross weight | 0.13 кг |
| Net weight | 0.11 кг |
| Producer product name | Universal Stargrip |