SUNGROW Inverter Hybrid SH6.0RT-20-V11 Smart Meter | ASH00130
- Код товара: 491011
- EAN: 2000001392492
- MPN: ASH00130
1 264.45€
Без налога: 1 045.00€
| Производитель | SUNGROW |
| Гарантия | 120 мес. |
| Страна происхождения | DE |
| Gross depth (mm) | 460.00 мм |
| Gross height (mm) | 170.00 мм |
| Gross width (mm) | 540.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1600.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 400.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 2.00 кг |
| Volume (m3) | 0.04 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 12 шт. |
| Gross weight | 29.00 кг |
| Net weight | 27.00 кг |
| Max.PV input Power (DC) | 9000 Wp |
| Grid connection | Three-phasis |
| Max. Efficiency | 98.2 % |
| Euro Efficiency | 97.5 % |
| No. of MPPT | 2 |
| Producer product name | ASH00130 |
| Producer product family | Inverter Hybrid SH6.0RT-20-V11 Smart Meter |
| Max. PV input voltage | 1000 В |