CSB | Battery, 12 V | HR1221WF2 | 21 W
- Код товара: 446088
- EAN: 2000001340691
- MPN: HR1221WF2
23.27€
Без налога: 19.23€
| Производитель | CSB Battery |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | VN |
| Gross depth (mm) | 89.00 мм |
| Gross height (mm) | 106.00 мм |
| Gross width (mm) | 69.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 250.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 50.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.30 кг |
| TI weight (kg) | 1.80 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 476 шт. |
| Gross weight | 2.10 кг |
| Net weight | 1.80 кг |
| Producer product name | HR1221WF2 |
| Producer product family | Battery, 12 V |
| Вместимость | 21 Вт |
| Особые свойства | HR 1221WF2 is specially designed for high efficient discharge application. Its characteristics are small volume, light weight and high discharge efficiency |