CSB Battery Battery 12V 7.2Ah F1 | GP1272F1
- Код товара: 456220
- EAN: 4772081010440
- MPN: GP1272F1
20.44€
Без налога: 16.89€
| Производитель | CSB Battery |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 151.00 мм |
| Gross height (mm) | 95.00 мм |
| Gross width (mm) | 65.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 200.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 59.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.26 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | No |
| TI weight (kg) | 2.334 кг |
| Palette Qty | 386 шт. |
| Gross weight | 2.59 кг |
| Net weight | 2.33 кг |
| Producer product name | GP1272F1 |
| Producer product family | Battery 12V 7.2Ah F1 |