CSB Battery Battery 12V 6Ah 25W Pb F2 | HRL1225W
- Код товара: 492866
- EAN: 2031065800050
- MPN: CSB-HRL1225W
28.98€
Без налога: 23.95€
| Производитель | CSB Battery |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 90.00 мм |
| Gross height (mm) | 106.10 мм |
| Gross width (mm) | 70.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 200.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 59.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.26 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 453 шт. |
| TI weight (kg) | 1 кг |
| Gross weight | 2.21 кг |
| Net weight | 1.95 кг |
| Producer product name | HRL1225W |
| Producer product family | Battery 12V 6Ah 25W Pb F2 |