Yealink Wireless Microphone for Video Conferencing System | VCM36-W
- Код товара: 473687
- EAN: 6938818308725
- MPN: 1303143
332.75€
Без налога: 275.00€
| Производитель | Yealink |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 184.00 мм |
| Gross height (mm) | 60.00 мм |
| Gross width (mm) | 112.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 488.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 122.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.61 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 115 шт. |
| Gross weight | 8.68 кг |
| Net weight | 8.07 кг |
| Producer product name | VCM36-W |
| Producer product family | Wireless Microphone for Video Conferencing System |
| Другие особенности | Optimal HD Audio; Yealink Full Duplex Technology; Yealink Acoustic Echo Canceling; Yealink Noise Proof Technology; 6 m voice pickup range; Muting the microphone with touchpad; Can be used as an expansion microphone; Built-in 2450 mAh battery; Up to 12 hours of use time; Up to 7 days standby time; Frequency response: 100Hz to 8kHz |