Yealink Meeting Bar A10-020 | Black
- Код товара: 480220
- EAN: 6938818316218
- MPN: 1203684
1 416.09€
Без налога: 1 170.32€
| Производитель | Yealink |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 447.00 мм |
| Gross height (mm) | 150.00 мм |
| Gross width (mm) | 165.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 320.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 80.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.40 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 78 шт. |
| Gross weight | 2.20 кг |
| Net weight | 1.80 кг |
| Producer product name | Meeting Bar A10-020 |
| Connections | 1x HDMI output (CEC supported), 1x USB-A, 1x USB-C for content sharing, 1x 10 M/100 M/1000 M Ethernet port, 1x Yealink VCH port (RJ-45), 1x Power port, 1x Security lock slot, 1x Reset slot |
| Сенсорный экран | Yes |
| Диагональ экрана | 8 дюйм |
| Wi-Fi | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Версия Bluetooth | 4.2 |
| Совместимые операционные системы | Android 11 |
| Цвет товара | Black |