Hercules | DJControl Inpulse 500 | Speakers | USB connectivity
- Код товара: 448126
- EAN: 3362934746094
- MPN: 4780909
266.67€
Без налога: 220.39€
| Производитель | Hercules |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Колонки | Yes |
| USB connectivity | Yes |
| Producer product name | DJControl Inpulse 500 |
| Gross depth (mm) | 296.00 мм |
| Gross height (mm) | 70.00 мм |
| Gross width (mm) | 542.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 154 шт. |
| Gross weight | 3.30 кг |
| Net weight | 3.20 кг |
| Качество звука | 24 бит |
| Wi-Fi | No |
| Bluetooth | No |