Hercules | DJControl Impulse T7 | USB connectivity
- Код товара: 483565
- EAN: 3362934747503
- MPN: 4769272
705.42€
Без налога: 582.99€
| Производитель | Hercules |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| USB connectivity | Yes |
| Producer product name | DJControl Impulse T7 |
| Колонки | No |
| Gross depth (mm) | 49.00 мм |
| Gross height (mm) | 100.00 мм |
| Gross width (mm) | 340.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 519 шт. |
| Gross weight | 0.8 кг |
| Net weight | 0.7 кг |
| Wi-Fi | No |
| Bluetooth | No |
| Качество звука | 24 бит |