myPhone 2220 (Black) Dual SIM 1.77" TFT 128x160/32MB/microSD/2G | myPhone
- Код товара: 454870
- EAN: 5902983612469
- MPN: TEL000672
13.82€
Без налога: 11.42€
| Производитель | myPhone |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | PL |
| Gross depth (mm) | 25.00 мм |
| Gross height (mm) | 140.00 мм |
| Gross width (mm) | 80.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 5988 шт. |
| Gross weight | 0.17 кг |
| Net weight | 0.07 кг |