Sunsystem | SWPN200 | Enameled Water Heater 200L with Heat Exchanger 1.9 m
- Код товара: 464043
- EAN: 2000001354865
- MPN: SWPN200
598.95€
Без налога: 495.00€
| Производитель | Sunsystem |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | BG |
| Producer product name | SWPN200 |
| Producer product family | Enameled Water Heater 200L with Heat Exchanger 1.9 m |
| Gross depth (mm) | 560.00 мм |
| Gross height (mm) | 1340.00 мм |
| Gross width (mm) | 560.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 5600.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 1400.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 7.00 кг |
| Volume (m3) | 0.42 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 2 шт. |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| Gross weight | 97.00 кг |
| Net weight | 90.00 кг |
| Особые свойства | With 1 heat exchanger; 50 mm solid non-removable; 10 bar |