Sunsystem | PSM50 | Suspended Storage Tank, 50L
- Код товара: 464046
- EAN: 2000001355299
- MPN: PSM50
193.00€
Без налога: 159.50€
| Производитель | Sunsystem |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | BG |
| Producer product name | PSM50 |
| Producer product family | Suspended Storage Tank, 50L |
| Gross depth (mm) | 500.00 мм |
| Gross height (mm) | 650.00 мм |
| Gross width (mm) | 500.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 800.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 200.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.00 кг |
| Volume (m3) | 0.16 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| Gross weight | 18.00 кг |
| Net weight | 17.00 кг |