Blaupunkt LED TV | 32HCE4000S | 32 | HD
- Код товара: 496859
- EAN: 8594213441269
- MPN: 32HCE4000S
135.39€
Без налога: 111.89€
| Производитель | Blaupunkt |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 109.00 мм |
| Gross height (mm) | 468.00 мм |
| Gross width (mm) | 778.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 720.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 180.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.90 кг |
| Volume (m3) | 0.04 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 50 шт. |
| Gross weight | 5.00 кг |
| Net weight | 4.10 кг |
| Connectivity | HDMI, USB, CI, S2, T2, Headphone |
| Producer product name | 32HCE4000S |
| Producer product family | LED TV |
| Дисплей | 1366 x 768 пикселей |
| Размер диагонали экрана (метрич.) | 80 см |
| Тип HD | HD |
| Диагональ экрана | 32 |
| Smart TV | No |
| Wi-Fi | No |