NILFISK | Vacuum Accessory Set | Aero | 5 pc(s)
- Код товара: 383801
- EAN: 5711145325754
- MPN: 107413545_NLF
60.91€
Без налога: 50.34€
| Производитель | NILFISK |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | cn |
| Gross depth (mm) | 440 мм |
| Gross height (mm) | 400 мм |
| Gross width (mm) | 200 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Palette Qty | 25.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 351.30 гр. |
| PET | 0.40 гр. |
| Plastic (No PET) | 50.80 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.40 кг |
| Volume (m3) | 0.04 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 5.43 кг |
| Net weight | 5.03 кг |
| Producer product name | Aero |
| Producer product family | Vacuum Accessory Set |
| Другие особенности | Suitable for NILFISK Aero and Attix vacuum cleaners; Diameter: 36mm |
| Количество деталей | 5 шт. |
| Содержимое коробки | Suction hose 32 x 4000 mm with curved nozzle, nozzle with brush 300 mm, nozzle for connecting tools, extension tubes 3 x 350 mm, narrow suction nozzle |