Felco | Left-hand pruning shear | FELCO 16
- Код товара: 416738
- EAN: 783929100647
- MPN: FELCO-16_FEL
51.01€
Без налога: 42.16€
| Производитель | Felco |
| Gross depth (mm) | 97 мм |
| Gross height (mm) | 34 мм |
| Gross width (mm) | 285 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Palette Qty | 484.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.1 кг |
| Volume (m3) | 0.00093993 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 80 гр. |
| Plastic (No PET) | 20 гр. |
| Gross weight | 0.39 кг |
| Net weight | 0.29 кг |
| Тип | Shears |
| Producer product name | FELCO 16 |
| Producer product family | Left-hand pruning shear |