Circular Saw | KS 230 | 85 W
- Код товара: 393309
- EAN: 4006274270060
- MPN: 27006_PRO
113.16€
Без налога: 93.52€
| Производитель | Proxxon MI |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | cn |
| Gross depth (mm) | 275 мм |
| Gross height (mm) | 125 мм |
| Gross width (mm) | 220 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Palette Qty | 47.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.14 кг |
| Volume (m3) | 0.0075625 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 1.94 кг |
| Net weight | 1.80 кг |
| Скорость вращения | 5000 об/мин |
| Другие особенности | 220-240V; Extremely precise and straight cuts; Sawdust is easily removed; The toothed belt drive ensures proper disc speed and almost double the torque; For cutting wood, non-ferrous metals, plastic, PC boards; Quiet, long-lasting, robustly constructed DC motor |
| Вес | 1.8 кг |
| Мощность | 85 Вт |
| Producer product name | KS 230 |
| Producer product family | Circular Saw |