Polisher | XFE 7-15 150
- Код товара: 317743
- EAN: 4030293180567
- MPN: 418080_FLE
396.98€
Без налога: 328.08€
| Производитель | FLEX Polis |
| Gross depth (mm) | 490 мм |
| Gross height (mm) | 175 мм |
| Gross width (mm) | 175 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Palette Qty | 115.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.90 кг |
| Volume (m3) | 0.01500625 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 3.40 кг |
| Net weight | 2.50 кг |
| Producer product name | XFE 7-15 150 |
| Producer product family | Polisher |
| Другие особенности | Disc diameter: 150mm; Cable length: 4m; Sole diameter: 160mm; Adjustable speed; Particularly suitable for polishing surfaces sensitive to temperature rise; Soft start; Self-start protection |
| Скорость вращения на холостом ходу | 2900-8600 об/мин |
| Вес | 2400 гр. |
| Мощность | 710 Вт |
| Скорость вращения на холостом ходу (мин.) | 2900 об/мин |
| Скорость вращения на холостом ходу (макс.) | 8600 об/мин |