Brother BTAG-L31 | Black on Light Blue | Btag
- Код товара: 458142
- EAN: 4977766836203
- MPN: BTAGL31
6.12€
Без налога: 5.06€
| Производитель | Brother |
| Страна происхождения | JP |
| Gross depth (mm) | 65.00 мм |
| Gross height (mm) | 53.00 мм |
| Gross width (mm) | 46.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 16.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 4.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.06 кг |
| Net weight | 0.04 кг |
| Producer product name | BTAG-L31 |
| Producer product family | Label Tape |
| Цвет товара | Black on Light Blue |
| Тип ленты | Btag |