Brother BTD180BK | Ink Bottle | Black
- Код товара: 475174
- EAN: 4977766838856
- MPN: BTD180BK
15.33€
Без налога: 12.67€
| Производитель | Brother |
| Страна происхождения | PH |
| Gross depth (mm) | 56.00 мм |
| Gross height (mm) | 123.00 мм |
| Gross width (mm) | 56.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 40.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2240 шт. |
| Gross weight | 0.14 кг |
| Net weight | 0.09 кг |
| Producer product name | BTD180BK |
| Цвета печати | Black |
| Тип | Ink Bottle |
| Производительность по страницам | 7500 страниц |