Logitech Mouse G305 black 910-005283 | Logitech
- Код товара: 482862
- EAN: 5099206077836
- MPN: 910-005283
43.75€
Без налога: 36.16€
| Производитель | Logitech |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | cn |
| Gross depth (mm) | 40.00 мм |
| Gross height (mm) | 70.00 мм |
| Gross width (mm) | 50.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 55.10 гр. |
| PET | 1.90 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.40 гр. |
| Tare other | 0.60 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.07 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 6171 шт. |
| TI weight (kg) | 0.01 кг |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Gross weight | 0.14 кг |
| Net weight | 0.07 кг |