Logitech Business Webcam, 2MP, FHD 1080p, USB-A | BRIO 105
- Код товара: 494588
- EAN: 5099206112520
- MPN: 960-001592
26.60€
Без налога: 21.98€
| Производитель | Logitech |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | cn |
| Gross depth (mm) | 80.00 мм |
| Gross height (mm) | 40.00 мм |
| Gross width (mm) | 80.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 3375 шт. |
| Gross weight | 0.20 кг |
| Net weight | 0.10 кг |
| Producer product name | BRIO 105 |
| Producer product family | Business Webcam, 2MP, FHD 1080p, USB-A |
| Встроенный микрофон | Yes |
| Разрешение видео | 1920 x 1080 пикселей |