Logitech Mouse | MX Master 4 for Business | Wireless | Bluetooth | Graphite
- Код товара: 603319
- EAN: 5099206133143
- MPN: 910-007617
140.48€
Без налога: 116.10€
| Производитель | Logitech |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 100.00 мм |
| Gross height (mm) | 100.00 мм |
| Gross width (mm) | 100.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 864 шт. |
| TI weight (kg) | 0.01 кг |
| Gross weight | 0.20 кг |
| Net weight | 0.10 кг |
| Совместимость c брэндом | Windows, macOS, Linux, ChromeOS, iPadOS, Android |
| Producer product name | MX Master 4 for Business |
| Producer product family | Mouse |
| DPI | 200-8000 |
| Number of buttons | 8 (left/right-click, back/forward, gesture, wheel mode-shift, middle click, Actions Ring) NULL |
| Тип устройства | Wireless |
| Цвет товара | Graphite |
| Прокрутка | MagSpeed |
| Тип соединения | Bluetooth |