Fortron PPF8001305,Online,UPS,1000VA,900W,230V, IEC*3 | FSP
- Код товара: 438843
- EAN: 4713224529832
- MPN: CHAMP 1K TW-SCHUKO
205.91€
Без налога: 170.17€
| Производитель | FSP |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 366.00 мм |
| Gross height (mm) | 330.00 мм |
| Gross width (mm) | 231.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.00 кг |
| Volume (m3) | 0.03 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 31 шт. |
| Gross weight | 10.00 кг |
| Net weight | 9.00 кг |