EnerGenie | Rack 2000VA UPS | UPS-RACK-2000 | 2000 VA | 1200 W
- Код товара: 376306
- EAN: 8716309124768
- MPN: UPS-RACK-2000
222.35€
Без налога: 183.76€
| Производитель | EnerGenie |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | UPS-RACK-2000 |
| Producer product family | Rack 2000VA UPS |
| Вместимость | 1200 Вт |
| Емкость | 2000 ВА |
| Gross depth (mm) | 525 мм |
| Gross height (mm) | 230 мм |
| Gross width (mm) | 400 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1400.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 400.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.80 кг |
| TI weight (kg) | 0.03 кг |
| Volume (m3) | 0.0483 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 36 шт. |
| Gross weight | 16.4 кг |
| Net weight | 14.6 кг |
| Другие особенности | Protects important data from power cuts. Protects valuable equipment. Protects users. Audible and visual alarms |
| Топология ИБП | Line-Interactive |