EnerGenie | UPS battery, 12V, 4.5 Ah | BAT-12V4.5AH
- Код товара: 131977
- EAN: 8716309020664
- MPN: BAT-12V4.5AH
11.04€
Без налога: 9.12€
| Производитель | EnerGenie |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Net weight | 1.434 кг |
| Producer product name | BAT-12V4.5AH |
| Producer product family | UPS battery, 12V, 4.5 Ah |
| Gross weight | 1.454 кг |
| Plastic (No PET) | 4 гр. |
| TI weight (kg) | 1.4 кг |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:PE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 16 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Embeeded battery | Yes |
| Palette Qty | 688 шт. |