ADATA | Premier Pro | UHS-I | 128 GB | SDXC | Flash memory class 10
- Код товара: 349450
- EAN: 4713218463920
- MPN: ASDX128GUI3V30S-R
27.82€
Без налога: 22.99€
| Производитель | ADATA |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | kr |
| Емкость | 128 ГБ |
| Тип | SDXC |
| Класс флэш-памяти | 10 |
| Producer product name | UHS-I |
| Producer product family | Premier Pro |
| Gross depth (mm) | 5 мм |
| Gross height (mm) | 126 мм |
| Gross width (mm) | 85 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 2.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.002 кг |
| Volume (m3) | 0.00005355 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| PET | 1 гр. |
| Palette Qty | 32269 шт. |
| Gross weight | 0.011 кг |
| Net weight | 0.009 кг |
| Другие особенности | U3, V30 |
| Совместимость | DSLR/ Full HD camcorders/ 3D full HD camcorders |
| Диапазон рабочих температур | 25° C to 85° °C |
| Скорость считывания | 100 МБ/с |
| Особые свойства | Supports high definition Full HD and 4K Ultra HD video recording, allowing every remarkable moment to be sleekly captured without lag or degradation of performance |
| Скорость записи | 85 МБ/с |