Fractal Design
- Код товара: 377259
- EAN: 7340172704737
- MPN: FD-C-NOR1C-04
137.41€
Без налога: 113.56€
| Производитель | Fractal Design |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 565 мм |
| Gross height (mm) | 553 мм |
| Gross width (mm) | 326 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1500.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 500.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 2.00 кг |
| Volume (m3) | 0.10185707 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 32 шт. |
| Gross weight | 9.80 кг |
| Net weight | 7.80 кг |