Duracell Plus Boost MN2400 BL8 | AAA | 8 pc(s)
- Код товара: 480148
- EAN: 5000394176768
- MPN: 1799
7.08€
Без налога: 5.85€
| Производитель | Duracell |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Plus Boost MN2400 BL8 |
| Gross depth (mm) | 120.00 мм |
| Gross height (mm) | 35.00 мм |
| Gross width (mm) | 90.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 40.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.06 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2286 шт. |
| Gross weight | 0.15 кг |
| Net weight | 0.09 кг |
| Тип | AAA |
| Напряжение батареи | 1.5 В |
| Количество батареек в кмплекте | 8 шт. |