Duracell Plus Boost MN1500 BL4 | AA | 4 pc(s)
- Код товара: 480767
- EAN: 5000394176027
- MPN: 4828
3.35€
Без налога: 2.77€
| Производитель | Duracell |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Plus Boost MN1500 BL4 |
| Gross depth (mm) | 30 мм |
| Gross height (mm) | 80 мм |
| Gross width (mm) | 90.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 15 гр. |
| Plastic (No PET) | 5 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.000216 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 4000 шт. |
| Gross weight | 0.116 кг |
| Net weight | 0.096 кг |
| Тип | AA |
| Количество батареек в кмплекте | 4 шт. |