Duracell Plus Boost MN 1500 BL16 | AA
- Код товара: 480775
- EAN: 5000394176386
- MPN: 3204
13.85€
Без налога: 11.45€
| Производитель | Duracell |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Plus Boost MN 1500 BL16 |
| Gross depth (mm) | 84.00 мм |
| Gross height (mm) | 82.00 мм |
| Gross width (mm) | 240.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 523 шт. |
| Gross weight | 0.48 кг |
| Net weight | 0.38 кг |
| Тип | AA |