Energizer CR2025 BL2 | Lithium | 2 pc(s)
- Код товара: 448034
- MPN: 2244
1.48€
Без налога: 1.22€
| Производитель | Energizer |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | CR2025 BL2 |
| Gross depth (mm) | 2.00 мм |
| Gross height (mm) | 120.00 мм |
| Gross width (mm) | 80.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 1.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.00 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 45000 шт. |
| Gross weight | 0.01 кг |
| Net weight | 0.00 кг |
| Тип | Lithium |
| Количество батареек в кмплекте | 2 шт. |