Energizer | CR2016 | Lithium | 1 pc(s)
- Код товара: 129683
- EAN: 7638900083002
- MPN: 621
0.76€
Без налога: 0.63€
| Производитель | Energizer |
| Гарантия | 0 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Количество батареек в кмплекте | 1 шт. |
| Технология батареи | Lithium |
| Тип | CR2016 |
| Напряжение батареи | 3 В |
| Тип упаковки | Blister |
| Net weight | 0.004 кг |
| Gross weight | 0.006 кг |
| Paper/Pasteboard | 1 гр. |
| PET | 1 гр. |
| Packing quantity | 1 шт. |
| TI weight (kg) | 0.0037 кг |
| Volume (m3) | 0.0000384 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.002 кг |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Gross depth (mm) | 4 мм |
| Gross width (mm) | 80 мм |
| Gross height (mm) | 120 мм |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 45000 шт. |