Energizer | 9V/6LR61 | Alkaline Power | 1 pc(s)
- Код товара: 129684
- EAN: 7638900297409
- MPN: 1085
2.58€
Без налога: 2.13€
| Производитель | Energizer |
| Гарантия | 0 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Количество батареек в кмплекте | 1 шт. |
| Технология батареи | Alkaline Power |
| Тип | 9V/6LR61 |
| Тип упаковки | Blister |
| Напряжение батареи | 9 В |
| Net weight | 0.042 кг |
| Gross weight | 0.051 кг |
| Paper/Pasteboard | 7 гр. |
| Packing quantity | 1 шт. |
| TI weight (kg) | 0.042 кг |
| Volume (m3) | 0.00016272 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.009 кг |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Gross depth (mm) | 18 мм |
| Gross width (mm) | 80.00 мм |
| Gross height (mm) | 113 мм |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Plastic (No PET) | 2 гр. |
| Palette Qty | 10619 шт. |