Marley | Earbuds | Smile Jamaica | Wired | In-ear | Microphone | Red
- Код товара: 356686
- EAN: 846885010310
- MPN: EM-JE041-RD
20.49€
Без налога: 16.93€
| Производитель | Marley |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Smile Jamaica |
| Producer product family | Earbuds |
| Gross depth (mm) | 55 мм |
| Gross height (mm) | 150 мм |
| Gross weight | 0.036 кг |
| Gross width (mm) | 30 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 15 гр. |
| Plastic (No PET) | 7 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.022 кг |
| TI weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 6982 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Net weight | 0.014 кг |
| Формат драйвера | 9.2 mm |
| Другие особенности | Features 9mm dynamic drivers for exceptional audio clarity and maximum bass; 2 size ear tips made from our soft and eco-friendly REGRIND™ silicone which gently form to the shape of your ear |
| Тип коннектора | 3.5 mm |
| Беспроводное подключение | No |
| Полное сопротивление | 18 Ом |
| Microphone | Yes |
| Тип соединения | Wired |
| Стиль ношения | In-ear |
| подавление шума | No |
| Wireless | No |
| Встроенный микрофон | Yes |
| Стиль ношения | In-Ear |
| Размер динамика | 9.2 мм |
| Цвет товара | Red |