Logitech Laser Presentation Remote | R500s
- Код товара: 387587
- EAN: 5099206090828
- MPN: 910-005843
34.39€
Без налога: 28.42€
| Производитель | Logitech |
| Gross depth (mm) | 550.00 мм |
| Gross height (mm) | 60.00 мм |
| Gross width (mm) | 200.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 8 гр. |
| Plastic (No PET) | 2 гр. |
| TI weight (kg) | 0.01 кг |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Palette Qty | 262 шт. |
| Gross weight | 0.11 кг |
| Net weight | 0.10 кг |
| Producer product name | R500s |
| Producer product family | Laser Presentation Remote |
| Беспроводное подключение | Yes |