LOGITECH K120 Corded Keyboard black USB (US) | Logitech
- Код товара: 393225
- EAN: 5099206020917
- MPN: 920-002508
9.08€
Без налога: 7.50€
| Производитель | Logitech |
| Страна происхождения | cn |
| Gross depth (mm) | 180.00 мм |
| Gross height (mm) | 30.00 мм |
| Gross width (mm) | 465.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Palette Qty | 688.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 61.30 гр. |
| PET | 0.60 гр. |
| Plastic (No PET) | 9.00 гр. |
| Tare other | 0.40 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.07 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.71 кг |
| Net weight | 0.64 кг |