IRIS | IRIScan | Anywhere 6 Wifi Duplex | Handheld Scanners
- Код товара: 413171
- EAN: 5420079900943
- MPN: 461854
173.03€
Без налога: 143.00€
| Производитель | IRIS |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип сканнера | Handheld Scanners |
| Producer product name | Anywhere 6 Wifi Duplex |
| Producer product family | IRIScan |
| Gross depth (mm) | 68.00 мм |
| Gross height (mm) | 355.00 мм |
| Gross width (mm) | 166.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 550.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 50.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.60 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 431 шт. |
| Gross weight | 1.50 кг |
| Net weight | 0.90 кг |
| Интерфейс | USB-C |
| Максимальный размер бумаги ISO A-формата | A4 |
| Разрешение оптического сканирования | 600x1200 точек на дюйм |