CSB Battery | GP12170B1 12V 17Ah
- Код товара: 413251
- EAN: 4772081010419
- MPN: GP12170B1
52.93€
Без налога: 43.74€
| Производитель | CSB Battery |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | GP12170B1 12V 17Ah |
| Gross depth (mm) | 150.00 мм |
| Gross height (mm) | 95.00 мм |
| Gross width (mm) | 65.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 200.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 59.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.26 кг |
| TI weight (kg) | 2.15 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 415 шт. |
| Gross weight | 2.41 кг |
| Net weight | 2.15 кг |
| Особые свойства | Capacity: 17 Ah @ 20hr-rate to 1.75V per cell @ 25°C (77°F) |