Skullcandy | True Wireless Earbuds | RAIL ANC
- Код товара: 418984
- EAN: 810045686653
- MPN: S2IPW-P740
117.24€
Без налога: 96.89€
| Производитель | Skullcandy |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип коннектора | Bluetooth |
| Цвет | Black |
| Producer product name | RAIL ANC |
| Producer product family | True Wireless Earbuds |
| Gross depth (mm) | 35.00 мм |
| Gross height (mm) | 220.00 мм |
| Gross weight | 0.20 кг |
| Gross width (mm) | 180.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| TI weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 1247 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Net weight | 0.10 кг |
| Другие особенности | IPX4 Sweat and Water Resistant; Hands-Free Voice Control; Adjustable Stay-Aware Mode |
| Track control | Call, Track and Media Controls |
| подавление шума | Adjustable 4-Mic Active Noise Canceling |