Aeotec Water Leak Sensor, Zigbee | AEOTEC
- Код товара: 428108
- EAN: 4251295701660
- MPN: GP-AEOWLSEU
29.75€
Без налога: 24.59€
| Производитель | AEOTEC |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 54.00 мм |
| Gross height (mm) | 66.00 мм |
| Gross width (mm) | 90.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 25.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 15.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.04 кг |
| TI weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2694 шт. |
| Gross weight | 0.09 кг |
| Net weight | 0.05 кг |