Aeotec TriSensor 8, Z-Wave | AEOTEC
- Код товара: 428112
- EAN: 1220000017276
- MPN: AEOEZWA045
43.75€
Без налога: 36.16€
| Производитель | AEOTEC |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 68.00 мм |
| Gross height (mm) | 68.00 мм |
| Gross width (mm) | 78.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 20.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 17.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.04 кг |
| TI weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2396 шт. |
| Gross weight | 0.10 кг |
| Net weight | 0.07 кг |