Energy Sistem Sports Earphones | RaceBuds | Wireless | In-ear | Microphone | Blue
- Код товара: 431026
- EAN: 8432426458264
- MPN: 458264
25.54€
Без налога: 21.11€
| Производитель | Energy Sistem |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 103.00 мм |
| Gross height (mm) | 48.00 мм |
| Gross width (mm) | 67.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 50.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 30.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.08 кг |
| TI weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2608 шт. |
| Gross weight | 0.11 кг |
| Net weight | 0.03 кг |
| Беспроводное подключение | Yes |
| Producer product name | RaceBuds |
| Producer product family | Sports Earphones |
| Microphone | Yes |
| Тип соединения | Wireless |
| Стиль ношения | In-ear |
| USB-порт для зарядки | Yes |
| Версия Bluetooth | 5.3 |
| Вес | 29 гр. |
| Ширина | 3.7 см |
| Высота | 2.8 см |
| Полное сопротивление | 32 Ом |
| Диапазон частот | 20 - 20000 Гц |
| Особые свойства | True wireless earphones with Secure-Fit+ system made from recycled plastic. IPX4 splash- and sweat-proof with 22 h of battery life, perfect to take with you all day long, even while exercising. With Voice Assistant to control your device with your voice. |
| Цвет товара | Blue |