Navitel 4K Dash camera | R99 | IPS 3.18" | GPS (satellite) | Maps included
- Код товара: 448629
- EAN: 8594181745581
- MPN: R99
136.04€
Без налога: 112.43€
| Производитель | Navitel |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Дисплей | IPS 3.18" |
| Gross depth (mm) | 141.00 мм |
| Gross height (mm) | 70.00 мм |
| Gross width (mm) | 194.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 130.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 50.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.18 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 451 шт. |
| Gross weight | 0.70 кг |
| Net weight | 0.52 кг |
| Producer product name | R99 |
| Producer product family | 4K Dash camera |
| Карты в комплекте | Yes |
| GPS (спутниковый) | Yes |
| Bluetooth | No |